Staff

The following is placeholder text known as “lorem ipsum,” which is scrambled Latin used by designers to mimic real copy. Quisque congue porttitor ullamcorper. Nulla lectus ante, consequat et ex eget, feugiat tincidunt metus. Vivamus a ante congue, porta nunc nec, hendrerit turpis. In sit amet felis malesuada, feugiat purus eget, varius mi. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae.

 
 
 
KUKL-Vardi

 

Þorvarður "Vardi" Björgúlfsson
CEO

vardi@kukl.is
+3546607660

 

 
KUKL-Arnar.jpg

Arnar "lava" einarsson
film equipment Manager

lava@kukl.is
+3547705020
 

KUKL-Gisli.jpg

Gísli Berg
 

gisliberg@kukl.is
+3548248832
 

KUKL-Úlfur

Úlfur Þorvarðarson
 

ulfur@kukl.is
+3546905653
 

KUKL-Joshua.jpg

Joshua Ásberg O'Neill 
 

joshua@kukl.is
+3547759249
 

KUKL-Finni.jpg

Finnur þór guðjónsson
 

finnur@kukl.is
+3546618623

 

KUKL-Birta.jpg

Birta Rán Björgvinsdóttir
 

birta@kukl.is
+3548456600

 

KUKL-Halli.jpg

Haraldur Ási Lárusson
 

halli@kukl.is
+3548916767

KUKL-Matti.jpg

Matthías Hálfdánason
 

matti@kukl.is
+3546920584